امروز : سه شنبه، 4 اردیبهشت 1403
دمو 98 » نرم افزارهای اینترنت » ابزار ایمیل » دانلود Mozilla Thunderbird 109.0 Beta 2 - نرم افزار موزیلا تاندربرد

دانلود Mozilla Thunderbird 109.0 Beta 2 - نرم افزار موزیلا تاندربرد

3 دی 1401, 08:48 admin 295 بازدید 0 نظر

Mozilla Thunderbird یک سرویس گیرنده ایمیل کاملاً ویژه، بسیار کاربردی و ایمن و فیدخوان RSS است. این یک رابط زیبا و ساده برای یک بسته ایمیل بسیار قدرتمند ارائه می دهد. علاوه بر این، به شما امکان می دهد نامه ها را به طور کارآمد و با سبک مدیریت کنید، و Thunderbird نیز نامه های ناخواسته را فیلتر می کند. این یک فیلتر هرزنامه بیزی پیچیده و بسیار خوب یکپارچه است، اکثر نامه های ناخواسته را از بین می برد (پس از آموزش). این دو جنبه را با هم ترکیب کنید، و یک ویژگی معقول دریافت خواهید کرد که به طور خودکار کد HTML (بالقوه خطرناک) را پاکسازی می کند. همچنین تصاویر از راه دور را برای هرزنامه یا هر چیز دیگری که به عنوان نامه بد طبقه بندی می کنید، خاموش می کند. به عنوان مثال، کرم ها و ویروس ها. اگرچه بی نقص نیست، اما یک حسگر کلاهبرداری تاکتیک هایی را که معمولا برای فریب دادن کاربران استفاده می شود، شناسایی می کند. نماهای منعطف، برچسب‌های فرم آزاد و فیلترهای قدرتمند، جستجو و پوشه‌های مجازی آن را برای رسیدگی به حجم زیادی از نامه‌ها آسان می‌کند.
موزیلا تاندربرد همچنین با حساب های IMAP و در سراسر حساب های ایمیل به خوبی کار می کند. خواننده فید RSS یکپارچه این توانایی‌ها را به اخبار گسترش می‌دهد. Thunderbird 106، به عنوان یک سیستم پیام‌رسان، ابزار منحصربه‌فردی است که کاربران می‌توانند از آن برای ادغام هر تعداد از ارتباطات خود که می‌خواهند استفاده کنند. این یک ابزار قدرتمند و در عین حال لذت‌بخش برای کمک به افراد برای مدیریت تعاملات آنلاین است. چه ایمیل، پیام‌رسانی فوری، پیام‌های شبکه‌های اجتماعی یا انواع دیگر پیام‌ها. برنامه Thunderbird معماری باز، توسعه پذیری قدرتمند و چارچوب سفارشی سازی را ترکیب می کند. 

 

اطلاعات نرم افزار :

سازگار با تمامی سیستم ها

پسورد فایل :
کپی
راهنمای نصب :

این برنامه رایگان بوده و بدون نیاز به فعالساز نصب میشود

کلید واژه ها :

دانلود Mozilla Thunderbird, دانلود نرم افزار Mozilla Thunderbird, دانلود رایگان Mozilla Thunderbird, دانلود Mozilla Thunderbird با لینک مستقیم, دانلود Mozilla Thunderbird برای ویندوز سون, دانلود Mozilla Thunderbird برای ویندوز 7, دانلود Mozilla Thunderbird برای ویندوز 8, دانلود Mozilla Thunderbird برای ویندوز 10, دانلود Mozilla Thunderbird برای ویندوز 32 بیتی, دانلود Mozilla Thunderbird برای ویندوز 64 بیتی, دانلود Mozilla Thunderbird برای ویندوز 11, دانلود Mozilla Thunderbird برای ویندوز سون 32 بیتی, دانلود Mozilla Thunderbird برای ویندوز سون 64 بیتی, دانلود نرم افزار Mozilla Thunderbird آخرین ورژن, نسخه جدید نرم افزار Mozilla Thunderbird, آموزش کار با نرم افزار Mozilla Thunderbird, دانلود موزیلا تاندربرد, دانلود نرم افزار موزیلا تاندربرد, دانلود رایگان موزیلا تاندربرد, دانلود موزیلا تاندربرد با لینک مستقیم, دانلود موزیلا تاندربرد برای ویندوز سون, دانلود موزیلا تاندربرد برای ویندوز 7, دانلود موزیلا تاندربرد برای ویندوز 8, دانلود موزیلا تاندربرد برای ویندوز 10, دانلود موزیلا تاندربرد برای ویندوز 32 بیتی, دانلود موزیلا تاندربرد برای ویندوز 64 بیتی, دانلود موزیلا تاندربرد برای ویندوز 11, دانلود موزیلا تاندربرد برای ویندوز سون 32 بیتی, دانلود موزیلا تاندربرد برای ویندوز سون 64 بیتی, دانلود نرم افزار موزیلا تاندربرد آخرین ورژن, نسخه جدید نرم افزار موزیلا تاندربرد, آموزش کار با نرم افزار موزیلا تاندربرد, دانلود تاندربرد, دانلود نرم افزار تاندربرد, دانلود رایگان تاندربرد, دانلود تاندربرد با لینک مستقیم, دانلود تاندربرد برای ویندوز سون, دانلود تاندربرد برای ویندوز 7, دانلود تاندربرد برای ویندوز 8, دانلود تاندربرد برای ویندوز 10, دانلود تاندربرد برای ویندوز 32 بیتی, دانلود تاندربرد برای ویندوز 64 بیتی, دانلود تاندربرد برای ویندوز 11, دانلود تاندربرد برای ویندوز سون 32 بیتی, دانلود تاندربرد برای ویندوز سون 64 بیتی, دانلود نرم افزار تاندربرد آخرین ورژن, نسخه جدید نرم افزار تاندربرد, آموزش کار با نرم افزار تاندربرد, دانلود موزیلا تاندربرد برای ویندوز 10 64 بیتی, دانلود موزیلا تاندربرد برای ویندوز 10 32 بیتی, دانلود موزیلا تاندربرد برای ویندوز 7 64 بیتی, دانلود موزیلا تاندربرد برای ویندوز 7 32 بیتی, دانلود موزیلا تاندربرد برای ویندوز 8 64 بیتی, دانلود موزیلا تاندربرد برای ویندوز 8 32 بیتی, دانلود موزیلا تاندربرد برای ویندوز 11 64 بیتی, دانلود موزیلا تاندربرد برای ویندوز 11 32 بیتی